Pánské kabáty

Ve svém šatníku mívají manažeři dostatečnou zásobu obleků i pánských kabátů

Manažeři si musí zvyknout na to, že se budou denně pohybovat v pánském obleku. Jeho nošení má ale určité nevýhody, se kterými se musí všichni manažeři smířit. V letních měsících může být v obleku při různých obchodních schůzkách pěkné horko, v zimě zase sako obleku nenahradí teplé oblečení, proto je třeba obléknout ještě jednu teplou vrstvu, což může v některých případech omezovat v pohybu. Zvlášť, pokud si manažer zvolí takový kabát, pod který již nelze obléct teplejší svetr. Nosit hřejivou bundu manažer dle etikety nemůže, protože k obleku se zásadně bundy nenosí. Ty jsou určeny pro jiné neformální nebo sportovní příležitosti.

Pokud ale potřebují nový, mohou si jej jednoduše objednat přes internet

Proto by si měl každý manažer při výběru pánského kabátu dát hodně záležet. Musí se pod něj vejít sako a v případě hodně mrazivého počasí ještě teplý svetr. Kdo by si ale myslel, že kabáty nejsou hřejivé, ten je na velkém omylu. I když jsou velmi lehké a nejsou tak robustní, jako některé bundy, jsou šité z materiálu, jehož základ tvoří vlna, která se mísí s vlákny polyesteru nebo viskózy. Ovšem někdy ani hřejivý materiál nedokáže dostatečně zabránit pronikání chladu a proto je nutné počítat s možností, že by manažer doplnil svůj oblek ještě svetrem.

Není neobvyklé, že by manažeři chodili v chladném období pouze v jediném kabátu. Jsou různé příležitosti, při kterých sáhnou po nejlepším obleku a současně by měli sáhnout i po svém nejlepším kabátu. Pokud ani ten není tak dobrý, jak by si představovali, mohou si pánský zimní kabát zakoupit přímo z pohodlí kanceláře a k jeho objednání využít internetu. Během několika dní budou mít kabát k dispozici a budou moci udělat na důležitého obchodního partnera dobrý dojem. Tak jednoduše lze nakoupit jak kabáty klasické, které jsou vhodné spíše pro formální příležitosti, tak i kabáty moderních střihů pro běžné denní nošení. Mít v zásobě vícero zimních kabátů ale nestačí. Jakmile vysvitne sluníčko a oteplí se, je dobré zimní kabát vyměnit za pánský jarní kabát. Vystačit si může manažer s klasikou, nebo zvolí možnost střídat i jarní kabáty. Rozmarům pánské módy se nadá poroučet a než aby manažer chodil stále stejně oblečený, je lepší dělat změny i při nošení pánských kabátů.

Dárek plný originality

  • Potisk si vytvoříte přímo v prohlížeči.

  • Potištěné spodní prádlo si lze nechat zhotovit už od jednoho kusu.

  • K potisku používáme odolné sublimačními inkousty.

  • Expedujeme do 48 hodin.